صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

وب سایت نوبت دهی کلینیک تخصصی حوزه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

همشهریان محترم می توانند جهت دریافت نوبت کلینیک های تحصصی حوزه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بصورت تلفنی و یا اینترنتی، وارد صفحه طراحی شده در سایت دانشگاه علوم پزشکی به آدرس ذکر شده زیر شده و نسبت به دریافت نوبت از کلیه کلینیک های تخصصی حوزه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اقدام نمایند .

جهت مشاهده صفحه نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان کلیک نمایید

 

*** در این باره به اطلاع همشهریان محترم شهرستان رودان می رساند، جهت دریافت نوبت دهی بصورت تلفنی، پس از شماره گیری تلفن چهار رقمی 1824 ، با وارد کردن کد 9 وارد سیستم نوبت دهی تلفنی کلینیک تخصصی بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان می شوید . سپس با راهنمایی منشی تلفنی مراحل ثبت و دریافت نوبت در کلینیک و پزشک منظور را انجام داده و کد رهگیری جهت پیگیری نوبت و هنگام مراجعه به کلینیک نزد خود یادداشت و نگه دارید .

جهت مشاهده راهنمای دریافت نوبت تلفنی از کلینیک های تخصصی دانشگاه کلیک نمایید

 

*** جهت دریافت نوبت از کلیه کلینیک های تخصصی حوزه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (ع) شهرستان رودان بصورت آنلاین و از طریق وب سایت، وارد لینک ذکر شده زیر شوید .

جهت مشاهده وب سایت نوبت دهی آنلاین اینترنتی کلینیک تخصصی دانشگاه کلیک نمایید

همشهریان محترم شهرستان رودان جهت دریافت نوبت کلینیک تخصصی بیمارستان بصورت آنلاین و اینترنتی وارد لینک ذکر شده شوید . پس از وارد شدن به وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی، نام پزشک و یا نام کلینیک مدنظر خود را وارد نمایید و بر روی کلمه جستجو کلیک نمایید . پس از نمایش پزشکان حاضر در کلینیک تخصصی، اقدام به دریافت و ثبت نوبت خود نمایید .

جهت مشاهده و دریافت نوبت آنلاین از کلینیک تخخصی بیمارستان رودان کلیک نمایید

 

*** لازم به توضیح است که در کلیه نوبت دهی های اینترنتی و تلفنی حوزه دانشگاه ، ارائه و ثبت کارت ملی و کدملی در سامانه نوبت دهی الزامی می باشد .


١٠:٠٩ - 1398/02/03    /    شماره : ١٤٥٨٠    /    تعداد نمایش : ٩١خروج